poniedziałek, 27 grudnia 2010

" TOP MODEL - ZOSTAŃ MODELKĄ " czy Paulina Papierska słusznie wygrała ?

          Zdaniem wielu Paulina Papierska (19 lat ) nie powinna , wygrać programu , Dlaczego ?!
Niektórzy sadzą że jest za niska , za wrażliwa , a niektórzy , nawet ( ku mojemu zdziwieniu ) zakładają , jej " anty blogi , konta itd.. "
      Rzeczywiście Paulina na razie , nie ma żadnych propozycji , a za to Aleksandra Kuligowska ( 20 lat  ) , aż tonie w nowych propozycjach .  Niektórzy byli za Pauliną inni za Olą , a jeszcze inni za Anną  Piszczałką  ( 19  lat ) . 
       Paulina , rzeczywiście , była wrażliwa  , skromna  , na początku bardzo zamknięta w sobie . Zdaniem wielu nie powinna wygrać .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz